TRANSANATOLIA 2020 TAMAMLANDI !

 

Dünyanın 6. büyük ve Türkiye’nin en büyük ve zorlu rallilerinden olan TransAnatolia bu yıl 15-22 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleşti.
10. yılında katılımcılarına unutulmaz bir rota sunan Transanatolia 2020, tarih boyunca uygarlıkların göz bebeği olan İstanbul Dolmabahçe seramonik start ile başladı. Doğanın ayrıcalık sunduğu Abant’tan, şifalı sularıyla ilham veren Haymana’ya; panoramik manzarasıyla hayran bırakan Karadağ’dan büyüleyici sahilleriyle öne çıkan Şile’ye uzanan rotasıyla Transanatolia 2020 2850 kilometrelik parkuru ile katılımcılarına ve takipçilerine görsel bir şölen yaşattı!
Transanatolia 2019’daki üstün başarıları ile tanınan ve vikinggarageoffroad kurucusu olan Ertuğ Örentel ve vikinggarageoffroad kurucu üyelerinden olan Sercan Yüce; bu yıl Transanatolia 2020’ye  Sever Group sponsorluğunda LADA 4x4 3 Kapı URBAN modeli ile katılarak 2850 kilometrelik parkuru herhangi bir sorun yaşamadan başarı ile tamamlamıştır. Pilotumuz Ertuğ Örentel ve Co-pilotumuz Sercan Yüce’yi SEVER GROUP adına tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.TEST SÜRÜŞÜ
Whatsapp