LONG TERM GRAND AGREEMENT between LADA and ZAVOLİ

A General Frame Agreement for equipping the new LADA cars with LPG system was signed between the Turkish Distributor of the renown İtalian brand ZAVOLİ, Zavoli Şirketler Grubu and the Turkish Distributor of the giant Russian car producer AVTOVAZ, Sever Oto Otomotiv.

Kuşadası’nda düzenlenen törene Zavoli Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Fırat, Sever Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Vatansever, İtalya Zavoli Srl CEO’su Cesare Pollini, Rusya Federasyonu Avtovaz firması adına Stanislav Glovoruhin, Rusya Federasyonu Ticaret Temsilcisi Aydar Gasipgulin, Lukoil firması CEO’su Arash Repac ve Vladimir Davidovic, Sever Otomotiv ve Zavoli Şirketler Grubunun yöneticileri katıldı. 
İmza töreninde konuşan Zavoli Polaris Enjeksiyonlu Otogaz Sistemleri Satış ve Pazarlama Müdürü Fırat Edemen, ülkemizde yeniden güçlü bir şekilde vitrine çıkan Lada araçların LPG dönüşümü için Türkiye distribütörü Sever Oto ile imzalanan işbirliği protokolü ile; kalitesi, gücü ve dayanıklılığı ile tanınan Lada araçların, tasarruf, yüksek performans ve yaygın servis ağı ile tanınan Zavoli sistemleri ile işbirliği sonucunda tüketicilerin kalite ve gücü, tasarruf ve güvenle elde edebilecek olmalarından duyduğu mutluluğu ifade etti. 

YAYGIN SERVİS AĞI VE GARANTİ

Sever Oto’nun, distribütörlüğünü yaptığı Lada araçların dönüşümü konusunda Zavoli Polaris’i tercih etmesinin mutluluğunun yanında sorumluluğunu da taşıdıklarını ifade eden Fırat Edemen, 5 bölge bayiliği ve 350 servis noktası ile araç sahiplerinin daima yanında ve hizmetinde olduklarını, güvenle ve gönül rahatlığı ile araçlarını kullanabileceklerini söyledi. Türkiye’de önemli bir pazara sahip olan LPG yakıtının, hem ekonomik hem çevreci olduğunu, yeni teknolojik yatırım ve AR-GE çalışmaları ile altın çağını yaşadığını belirterek konuşmasını sürdüren Fırat Edemen, “tüketiciye, kalite, performans ve tasarruf olarak yansıyacak bu işbirliği, çevre açısından ülkemize de büyük katkılarda bulunacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi, Zavoli, Cangas ve SAKA olarak %100 tüketici memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, teknolojik ve doğa dostu ürünler sunmaya devam edeceğiz. Bu işbirliği ile Lada ve Sever Oto ailesine de hizmet verecek olmamız bizi gururlandırıyor” ifadesini kullandı.TEST SÜRÜŞÜ
Whatsapp